Gól: Forgács Gergő (38.p) ill. Bakonszegi Attila (18.p)

Tiba Gergő – Bodnár Máté, Tornyai Viktor, Tóth Zoltán, Vincze Sándor – Nagy Dániel, Vincze Csaba, Zabos Ferenc, Puszta Csaba – Forgács Gergő, Csobán István

Csere: Rédai Norbert, Csobán István, Tóth István, Tiba Kristóf

HSE:

Bákonyi Norbert – Kálmán Zoltán, László Richárd (46’ Papp Zoltán), Bakonszegi Attila, Junior Celso  – Nemanja Perendic, Szatmári Zsolt, Nagy Dániel, Haburcsák Bertalan (46’ Lendvai György) – Fekete Gábor (46’ Katona Bence), Mizsák Richárd (46’ Kujbus Bence)

Gól: Fekete Gábor (28.p, 35.p), Somogyi Tibor (02.p), Nemanja Perendic (24.p), Papp Zoltán (70.p) ill. Dajka Mihály (60.p, 68.p 11-es), Mohácsi Gábor (53.p), Galgóczi Péter (65.p öngól)

HSE:

I.félidő:

Szűcs Gergő – Bakonszegi Attila, László Richárd, Héder Róbert – Vuk Kovacic, Somogyi Tibor, Szatmári Zsolt, Nemanja Perendic, Haburcsák Bertalan – Fekete Gábor, Mizsák Richárd

II. félidő:

Szűcs Gergő – Kálmán Zoltán, Gaál Márk, Junior Celso – Katona Bence, Nagy Dániel, Papp Zoltán, Puskás Richárd, Galgóczi Péter – Éles Márk, Kujbus Bence

Tiszafüred:

Ulviczki Attila – Bozsó Antal, Tóth Tibor, Serucza Béla, Nagy Tibor – Mester Tamás, Pelles András, Csábi Norbert, Mohácsi Gábor – Angyal Csaba, Bozsó László

Csere: Dajka Mihály, Dajka Zsolt, Domokos Benjámin

A szerdai Nyírbátor elleni első edzőmérkőzés után két edzőmérkőzést játszott csapatunk a héten. Csütörtökön a Megye-II osztályt fölényesen vezető és több volt NB-III-as játékossal felálló Balmazújváros II. volt az ellenfelünk. Annak ellenére, hogy másodosztályú ellenféllel találkoztunk, egy nagyon szervezett és játszani akaró csapat benyomását keltették. Az előző napi mérkőzéshez képest már nem tudott úgy játszani csapatunk ahogy szerette volna. Sok helyzetet kialakítottunk, kapufákat rúgtunk és a 18. percben egy szögletet követően Bakonszegi Attila fejesből meg szerezte a vezetés is, de a játékunk nagyon akadozó volt. A kulturáltan focizó ellenfelünk egy kontra végén még a félidő vége előtt Forgács Gergő révén egyenlített. A második félidő inkább már a küzdelemről szólt és lehetőségek mindkét oldalon adódtak, de az eredmény már nem változott. Összességében igazságos döntetlen született egy olyan csapat ellen, akik a megye-I osztályban is az élmezőnyben végeznének a játékos állományuk és tudásuk alapján.

A mai ellenfelünk a Szolnok megyei első osztályú bajnokság második helyén álló Tiszafüred csapata volt. Ellenfelünknél is több magasabb osztályt megjárt labdarugó szerepelt és Ulviczki Attila személyében egy kiváló kapust is megismerhettünk. A mérkőzés első félidejében Somogyi Tibor szemfülességének köszönhetően hamar vezetést szereztünk. Ezt követően inkább mezőnyjáték alakult ki és inkább csak kisebb lehetőségeket láthattunk. A félidő közepén csapatunk növelte az iramot és előbb Fekete Gábor egy kontra, majd Nemanja Perendic egy labdaszerzést követően szerzett gól. Ezt követően három hatalmas Ulviczki bravúrt láthattunk, de egy szögletet követően Fekete Gábor fejesével szemben már ő is tehetetlen volt, kialakítva ezzel a 4-0 félidei eredményt. A második félidőben teljes csapatot cserélt Szűcs mester. A kissé felforgatott és inkább fiatalokból álló csapatunk nem tudott ellenállni a rutinosabb ellenfelének és 15 perc alatt „eltékozolta” a négygólos előnyt. Az mindenképpen a csapatunk tartását jellemezte, hogy a bekapott négy gól ellenére még is sikerült megszerezni a győztes gólt Papp Zoltán szép lövése után. Végeredményben egy jó képességű ellenfél ellen sikerült kiharcolni a győzelmet.

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.