Magabiztosan nyerte meg a rangadót a HSE II.

komadiiihseii 128

HSE II – Derecske II. 5 – 2 (3 – 1)

Gól: Komódi Gyula (84.p, 93.p), Mezei Norbert (09.p), Sándor István (14.p), Oláh Zoltán (39.p) ill. Juhász Levente (34.p), Nagy Péter (52.p)

HSE II.:

DÓRÓ KRISZTIÁN – KERÉKGYÁRTÓ TAMÁS, KÉPÍRÓ ÁKOS, TÓTH JÁNOS (58’ KOMÓDI GYULA), MEZEI JÓZSEF – OLÁH ZOLTÁN (63’ PONGOR SÁNDOR), VÁGNER FERENC (75’ GÖNCZI TIBOR), MEZEI NORBERT (84’ KUNKLI ZSOLT), TÓTH ATTILA (86’ HAJDÚ RÓBERT) – SÁNDOR ISTVÁN, GALGÓCZI PÉTER (54’ ERDEI ISTVÁN)

09.perc:  Mezei Norbert ugrott ki egy nagyszerű átadással a védők közül és a kimozduló kapus mellett a kapuba gurított.  1 – 0.

14.perc:  Egy kifejelt labdát Sándor István vett le az ellenfél kapujától 20 méterre és hatalmas gólt zúdított a kapu közepébe.  2 – 0.

34.perc: Jobb oldali támadás vezetés után a beadni kívánt labda lecsúszott az vendégek játékosának  a lábáról és a beadást váró Dóró Krisztián mellett a kapu rövid oldalába esett.  2 – 1.

39.perc: Ragyogó bal oldali támadásvezetés után Galgóczi Péter került ziccerbe, de a kapus hárítani tudott, viszont a kipattanó labdát Oláh Zoltán kiszorított szögből a kapu hosszú oldalába lőtte. 3 – 1.

52.perc:  Mezei József könnyelműsködött a hazai 16-oson belül amiből 11-eshez jutott a vendég csapat. Amit Nagy Péter értékesített. 3 – 2.

84.perc: Mezei Norbertet vágták föl a vendég 16-oson belül. A 11-est Komádi Gyula a kapu bal oldalába lőtte.      4 – 2.

93.perc:  Kontra támadás után Mezei József nagyszerű átadását Komódi Gyula klasszisokat megszégyenítő módon emelte át a vendégek kifutó kapusát. 5 – 2.

Mezei József:

– A tavasz talán legnehezebb illetve legfontosabb mérkőzését játszottuk a Derecske II ellen. Mivel három csapat is egyforma ponttal ált a forduló előtt így ennek a mérkőzésnek az volt a tétje, aki kikap kiszáll a bajnoki címért folytatott harcból. Pontosztozkodás esetén viszont mindkét csapat lépéshátrányba került volna a Blondy-Esztárral szemben. Illetve ez volt az utolsó hazai mérkőzésünk és szerettük volna megtartani a veretlenségünket. Ennek tudatában készültünk a mérkőzésre. Nagy önbizalommal és ragyogón kezdtük a mérkőzést. Látszott a csapaton, hogy mindenáron győztesen akarja elhagyni a pályát. Ragyogó rövid passzos játékkal és szép támadásokat vezetve 2 gólos előnybe kerültünk. Viszont az ellenfél egyik veszélytelennek tűnő beadása a kapunkba kötött ki. Ezután hamar vissza tudtuk állítani a kétgólos különbséget egy szép támadás után. A bajnokság legjobb félidejét produkálta csapat. Néhol egészen kiváló, érett, taktikus és fegyelmezett játékot nyújtva. A szünet után érthetetlenül magunkra engedtük az ellenfelet, amikor egy könnyelműség után a vendégek szépíteni tudtak büntetőből. Ekkor nehéz 10 percet kellett átvészelnie a csapatnak, mert a Derecske többet tudta birtokolni a labdát. De a kapunkra veszélyt nem jelentettek, csapatom hamar stabilizálni tudta védelmét. Ebben a játékrészben inkább férfias kemény közdelem folyt a pályán elég sok hibával mindkét csapat részéről. A mérkőzés hajrájában aztán két szép egyéni megmozdulás eldöntötte a találkozó sorsát a javunkra. Összességében egy jó ellenfelet legyőzve szereztük meg a nagyon fontos három pontot és tartottuk életben bajnoki címre törő álmainkat, és meg tudtuk őrizni ragyogó hazai mérlegünket. Gratulálok a csapat minden tagjának.

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.