Kiütéses győzelmet aratott Hajdúbagoson a HSE II.

Hajdúbagos – HSE II. 0 – 9 (0 – 3)

Gól: Kovács Martin (3), Mezei József (3), Képíró Ákos (2), Gönczi Tibor

HSE II.:

KOVÁCS KRISTÓF – KERÉKGYÁRTÓ TAMÁS (56’ TÚRI ZSOLT), KÉPÍRÓ ÁKOS, TÓTH JÁNOS, TÓTH ATTILA (52’ KISS TIBOR) – NÉMETI MÁTÉ (48’ ERDEI ISTVÁN), VÁGNER FERENC (82’ HAJDÚ RÓBERT), MEZEI NORBERT (59’ MAGYAR LAJOS), SÁNDOR ISTVÁN – KOVÁCS MARTIN, GÖNCZI TIBOR (62’ MEZEI JÓZSEF)

14.perc:  Hosszan előreívelt labdát Kovács Martin vett át,az átvétellel becsapta védőjét és jobb lábbal, nagy erővel a léc alá vágta a labdát.  0 – 1.

16.perc:  Gönczi Tibor harcosságának köszönhetően labdát szerzett az hazaiak 16-osa előterébe amivel belépett a büntetőterületre és hátulról szabálytalankodtak ellene a bíró büntetőt ítélt. Amit Kovács Martin a kapu bal oldalába lőtt.             0 – 2.

38.perc:  Gönczi Tibor lépett ki a hazai védők közül és jobbal higgadtan a kapu jobb sarkába lőtt.                 0 – 3.

59.perc:  Szöglet rúgás után a kapu előtti kavarodásból Képíró Ákos eszmélt a leghamarabb és a hosszú saroknál a kapuba passzolta a labdát.                    0 – 4.

65.perc:  Egy kapura tartó lövés elakadt a hazai védelembe a lecsorgó labdát Mezei József ballal a hosszú sarokba lőtte.             0 – 5.

67.perc:  Vágner Ferenc kiugratásával Mezei József lépett ki, de a hazai védők a 16-oson belül szabálytalankodtak ellen, 11-es. A büntetőt a sértett értékesítette.        0 – 6.

79.perc:  Az ügyetlenkedő hazai védelem hibáját kihasználva Kovács Martin a kapust is kicselezve az üres kapuba passzolt.                  0 – 7.

80.perc:  Erdei István nagyszerű labdával ugratta ki Mezei Józsefnek aki egy pattanás után jobbal kilőtte a hosszú sarkot.                  0 – 8.

89.perc: Lesre állítással próbálkozó hazai védők között Túri Zsolt kiváló labdát adott Képíró Ákosnak aki higgadtan jobbal a kapu jobb oldalába továbbított.              0 – 9.

Jók: Az egész csapat.

Mezei József:

– Hajdúbagosra látogatott csapatunk, ahol nagyarányú győzelem reményében léptünk pályára. Szeretünk volna minél több gólt lőni, hogy csökkenteni tudjuk a Blondy-Esztáral szembeni jelentős gólkülönbség hátrányunkat. Ezért támadólag léptünk fel már a mérkőzés elején is. Negyedóra elteltével 2 gólos előnyre tettünk szert, egy nagyon rossz talajú pályán ahol a hazai csapat néhol a durva belemenésektől sem riadt vissza. Nehéz volt passzolni ezen a talajon és ez csapatunknak nem feküdt látszott, hogy akarunk, de szerény képességű ellenfelünk sikeresen tördelte a játékot. A szünetben azt kértem a fiúktól hozzuk ki a maximumot a meccsből és próbáljunk még gólt, gólokat szerezni és vigyázzunk a sérülésre.
A második félidőre kicsit megfáradt a hazai csapat és ez már azt eredményezte, hogy nem tudott ellenállás mutatni sorozatos támadásaiknak. Jöttek a gólok sorban, és akár két számjegyű is lehetett volna a végeredmény. Összességében elégedett lehetek az eredménnyel, mert kilenc gólt rúgni bármilyen osztályban figyelemre méltó. Nagyon bízunk benne, hogy a jövő heti Konyári vendégszereplésünk alkalmával bajnoki címet ünnepelhetünk!