Bozsik körzeti U-7, U-9

BozsikkepFesztivál jellegű tornát rendezett ma egyesületünk a műfüves pályán

 

 

 

 

 

Az őszi szünetnek köszönhetően, ma délelőtt lehetett megrendezni a Bozsik körzeti program újabb fordulóját. A szép számmal megjelent gyerekek remek időben versenyezhettek, gyakorolhattak. Egyesületünk korosztályonként több csapatot is ki tudott állítani. Öröm volt látni, hogy egyre több kislány próbálkozik a foci megismerésével, megszeretésével. A mozgás határtalan örömét minden gyerek arcán lehetett látni, boldogan tágra nyílt szemekkel végezték a gyakorlatokat, játszották a meccseket.

A tornáról Lendvai György a legkisebbek edzője a következőt mondta:

 –  Bozsik tornán vettünk részt Hajdúszoboszlón az U7-es korosztállyal. Három csapatot tudtam kiállítani 11 gyerekből. A mai teljesítménye alapján kiemelném Habi Letíciát, Harsányi Hannát és Varga Bendegúzt. Összességében mindenki dicséretet érdemel.
Hajrá HSE!!!!!

 

u7

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás