Leány U-19

hseleany19Két győzelemmel, és egy döntetlennel kezdte csapatunk a tavaszi nyitó fordulót!

Szarvas Ferenc:

– A tavaszi első mérkőzést DASE csapata ellen játszottuk. Jó mérkőzés játszottunk, nagyon kiegyensúlyozott volt a mérkőzés, se itt se ott nem volt gól és helyzet. Egy labdaszerzés után gyors kontrát tudtunk indítani és a 25. percben Chen Diána távoli lövése csapódott a bal alsó sarokban. Ezzel a lövéssel el is döntötte a mérkőzés, így 1:0 ra nyertünk.

A második mérkőzést a Debreceni Honvéd ellen játszottuk.

Ezen a mérkőzésen nem nagyon találtak az ellenfelek fogást egymáson, nem sok helyzet volt se itt se ott. Egy kicsit átvettük az ellenfél játékát, és már vártuk a játék végét. Nem tudtunk felpörögni, és ez megpecsételte a játékunkat is, de így is meg voltam elégedve a lányokkal.

A harmadik mérkőzést a Berettyó ellen játszottuk!

Az őszi tabella alapján a nagy riválissal szemben nehéz mérkőzés várt a lányokra. Ahogy kértem fegyelmezetten és szép játékot mutatunk, ennek a 9. percben meg is lett az eredménye Kovács Gréta révén. A továbbiakban nem változott az eredmény és 1:0-ra hoztuk a mérkőzést.

Az első három forduló teljesítményével maximálisan meg vagyok elégedve, hiszen 7 pontot szereztünk.

Gratulálok lányok hozzáállásához és a kitartásukhoz!

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.