Bajnoki mérkőzés (U-14, U-16)

balmazkup250Továbbra is hibátlan mindkét csapatunk

U-14

Hajdúhadház – HSE 0 – 23 (0 – 8)

Gól: Szűcs Tamás (6), Pinczés Krisztián (6), Domonkos Szabolcs (4), Somogyi Sándor (4), Domonkos Dániel, Erdei Dániel, Drobina Martin

HSE:

Domonkos Dávid – Simon Kristóf, Sain Anna, Drobina Martin, Somogyi Sándor, Pinczés Krisztián, Szűcs Tamás, Turi Dániel, Erdei Dániel, Domonkos Dániel, Tóth Zoltán, Békési Gergő, Domonkos Szabolcs, Tóth Mátyás, Harsányi Sándor

Szűcs János:

-Hétvégén újabb nagyarányú győzelmet arattunk, így továbbra is 100%-os csapatom.

Nagyon jól játszottunk, szép támadásokat vezettünk, tetszetős gólokat rúgtunk…azonban ez annyira nem szolgálja játékosaim fejlődését, így a héten elkezdek hétközi edzőmeccseket leszervezni a csapatnak olyan ellenfelekkel, akik nagyobb erőkifejtésre késztetnek minket. Büszke vagyok a játékosaimra, hiszen az elmúlt időszakban olyan fejlődésen mentek keresztül, hogy 2-3 csapat kivételével ennek érdekében valószínű, hogy ki kell lépnünk a megye határain túlra.

U-16

Hajdúhadház – HSE 0 – 15 (0 – 2)

Gól: Takács Nándor (5), Nagy János (4), Czirbusz Bence (2), Tordai Balázs, Bere Gergő, Hajdú Bence, Nagy Nándor

HSE:

Magyar László – Gál Roland, Örvendi Balázs, Czirbusz Bence, Berényi Barnabás, Végh Bence, Tordai Balázs, Nagy János, Cseke Lajos, Nagy Nándor, Takács Nándor

Csere: Bere Gergő, Szatmári Ákos, Hajdú Bence

László Richárd:

-Mai mérkőzésen két ellentétes félidőt játszottunk. Az  első félidőben gyenge, pontatlan játék volt, a második félidőben  helyenként látványosan futballoztunk, de nem vagyok meg elégedve a csapat mutatott játékával.

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.