Évadzáró

Majális jellegű évadzárót tartott egyesületünk.

 

 

 

 

 

 

 

Hagyományteremtő jelleggel az idei évtől egyesületünknél közös évadzáróra került sor. A megjelent játékosokkal, szülőkkel, edzőkkel ünnepélyes keretek között zártuk az elmúlt szezont. Nagy Bálint színvonalas konferálása mellett először Csiki Béla egyesületünk elnöke köszöntötte a szép számmal megjelenteket.  Elnök úr többek között felsorolta az elmúlt bajnoki évad szép eredményeit és kitért az eddig megvalósult és megvalósulandó infrastrukturális fejlesztésekre és megköszönte az önkormányzat önzetlen támogatását. Beszédében megemlítette, hogy a közel jövőben a lelátó részlegesen befedésre kerül, eredményjelző, kihangosító rendszer is kiépül. Mellette még a műfüves pályakarbantartó gép és adapterek beszerzése is megvalósul. Kiemelte beszédében, hogy jelen pillanatban 247 fő labdarugó sportol egyesületünkben, akik közül 213 fő még utánpótlás korú.

Elnök úr beszédét követően Marosi György Csongor önkormányzati képviselő a gazdasági bizottság elnöke köszöntötte a megjelenteket. Képviselő úr tájékoztatta a megjelenteket az önkormányzat közel és távoli jövőben megvalósítandó sport infrastrukturális fejlesztéseiről. Elnök úr szép szavakkal méltatta egyesületünkben folyó munkát és további sportsikereket kívánt játékosainknak, edzőinknek.

Ezt követően a bajnoki rendszerben dobogón végzett csapataink érem és kupa átadására került sor.

 

U-19 leány:     1. hely

U-14:              1. hely

U-16:              2.hely

U-19:               2.hely

Megyei-III:      1.hely

 

Miután Marosi György Csongor átadta az érmeket , kupákat az utánpótlásban múlt évadban legjobban teljesítőket is kitüntette egy szép kupával.

 

Díjazottak:

 

U-5:   Győrfi István

U-6:   Nagy Károly Róbert

U-7:   Varga Bendegúz

U-8:   Kabály Norbert

U-9:   Kovács Benedek

U-10: Sóvágó Zétény

U-10: Kovács Kristóf

U-11: Butor Levente Csaba

U-11: Kiss Dominik

U-12: Baranyi Levente

U-13: Szűcs Tamás

U-13: Gomez Schneider Roberto

U-14: Domonkos Dániel Antal

U-15: Somogyi Sándor

U-16: Tordai Balázs

U-17: Cseke Lajos

U-17: Szilágyi Ida Fruzsina

U-19: Gyökeres Emese

U-19: Nagy Krisztián

 

Az ünnepi részt követően a csapatok nagy részénél szülő-gyerek mérkőzésre került sor és a Kemencés csárda jóvoltából egy közös ebédet is elfogyasztottak a megjelentek. Egyesületünk nevében köszönjük a gyerekek egész éves munkáját és a szülők segítségét támogatását. Külön köszönjük támogatóink önzetlen segítségét, támogatását!

 

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás