Válogatott lett egy volt hajdúszoboszlói játékos

Szabó Nikolett bemutatkozott az U-16-os válogatottban!

 

 

 

 

Egy kicsit a mi sikerünk is Niki bemutatkozása a válogatottban. Az ebesi nevelésű játékos egy bajnoki idényben szerepelt Szarvas Ferenc csapatában. Egyesületünkben lépett először pályára bajnoki rendszerben, ami teljesen más, mint a Bozsik egyesületi program. Niki tehetsége hamar megmutatkozott és miután a Lokinál felfigyeltek rá el is igazolt tőlünk.

A  finnországi UEFA tornán kapott szerepet volt játékosunk, ahol Lengyelország, Ukrajna és a hazai csapat ellen is pályára lépett.

Gratulálunk Nikinek és örülünk, hogy egyesületünk is hozzá tudott tenni a játékos fejlődéséhez!

Zöld mezben Niki

(fotó: MLSZ.hu)

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás