Évadzáró

Június 22-én évadzáró ünnepségre hívta a hajdúszoboszlói Sportegyesület tagjait, támogatóit, és pártoló tagjait.

 

 

 

 

Június 22-én évadzáró ünnepségre hívta a hajdúszoboszlói Sportegyesület tagjait, támogatóit, és pártoló tagjait. Köztudott, hogy a labdarúgó bajnokságban az év augusztusban kezdődik, majd rövid téli szünet után június végén hirdethetnek eredményt, amikor minden sorsolt mérkőzést befejeztek. Egyszóval itt eredményt hirdettek, nem is akármilyet!Két csapatunk bajnoki címet szerzett (Megye-III., U-19), második helyet (U-16, leány U-19, leány futsal U-19), harmadik helyet (U-14). Három gólkirályi címet is ünnepelhettünk, Borók Dóra Jázmin (U17), Szilágyi Ida Fruzsina(U-19) és Tóth Lajos András (megye-I.) személyében.

Az ünnepséget egyesületünk új elnöke Marosi György Csongor nyitotta meg, majd leköszönő elnökünk Csiki Béla szólt a megjelentekhez. Ezt követően Bodó Sándor államtitkár úr körzetünk országgyűlési képviselője köszöntötte egyesületünk tagjait, vendégeinket.

Majd, mint már évek óta, kitüntetésre kerültek az elmúlt idény legjobb teljesítményt nyújtó játékosaink.

 

Leány U-19: Lengyelné Abdai Emese

Leány U-17: Szilágyi Ida Fruzsina

U-7: Bíró Ádám

U-9: Szabó Gyula

U-11: Kis Gyula, Karacs Deli Levente, Végh Zoltán

U-14: Goncalves Immánuel Lévi, Márton Kornél

U-16: Gál Roland

U-19: Nagy János

Megye-III.: Hegedűs Tibor

Megye-I.: Butor Csaba

 

Az idei évbe első alkalommal került sor az év HSE játékosa cím átadására. A díjat Kádár Nagy Lajos Holló László díjas művész ajánlotta fel egyesületünknek, hogy minden évben hagyományszerűen díjazzuk a legjobb teljesítményt.

A nagyon szép kerámiaalkotást  Nagy János U-19-es játékosunk kapta.

Ezt követően Marosi György Csongor elnök úr egy-egy HSE mez átadásával köszönte meg támogatóinknak az elmúlt évi segítséget, támogatást.Végül, de nem utolsó sorban elnök úr köszöntötte a 13 évig egyesületünk élén munkálkodó Csiki Béla urat visszavonulása alkalmából.

Köszönjük szépen Béla bácsi, rengeteget tettél a szoboszlói fociért!

Ünnepi napunkat közös főzés, ugráló vár, bohóc műsor színesítette még és természetesen az elmaradhatatlan szülő-gyerek meccsek.

Köszönjük szépen az egész évados munkát egyesületünk játékosainak, edzőinek. Külön köszönet a szülőknek, szurkolóknak és a támogatóinknak!

Kiemelt köszönettel tartozunk Hajdúszoboszló város önkormányzata képviselő testületének és a Hungarospa ZRT. –nek kiemelt támogatásáért!

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás